Wyjazd studyjny na Podlasie

Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych „EKOŁAN” organizuje wyjazd do gospodarstw ekologicznych na terenie województwa podlaskiego pn. „Organizacja wyjazdu studyjnego Dary Natury – 7.07-10.07.2020” w ramach operacji „Promocja dobrych praktyk w przetwórstwie i rolnictwie ekologicznym- poszukiwanie rynków zbytu”. Operacja realizowana w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Czerwiec 4, 2020Odnośnik bezpośredni

Za nami kolejne Targi BIO FACH

logowanieW dniach 12-15 lutego br. 40 osobowa grupa rolników, przedstawicieli samorządu, doradców  z województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczyła w kolejnej już 30 edycji największych na świecie Targów ekologicznych BIO FACH w Norymberdze. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach operacji „Promocja dobrych praktyk w przetwórstwie i rolnictwie ekologicznym- poszukiwanie rynków zbytu”. Operacja realizowana w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Wyjazd studyjny na Targi BioFach do Norymbergi

Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych „EKOŁAN” w dniach 12-15 lutego br. organizuje Wyjazd studyjny – Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej Bio Fach 2020 do Norymbergi w ramach operacji „Promocja dobrych praktyk w przetwórstwie i rolnictwie ekologicznym- poszukiwanie rynków zbytu”. Operacja realizowana w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Styczeń 21, 2020Odnośnik bezpośredni